Nowy koszyk 0

marka B - Series


Data publikacji:

 

B - Series - polska marka, która cieszy nasze oczy i ciała od 2015 roku. B - Series to jeden z liderów w produkcji akcesoriów z branży erotycznej. Nasze zabawki, specjalnie opracowane przez zespół projektantów, mają zaspokajać indywidualne potrzeby użytkowniczek i użytkowników, pobudzać oraz przyciągać spojrzenia. B - Series daje możliwość wybrania produktów z bardzo szerokiej oferty. Zabawki o różnorodnym zastosowaniu i zaawansowaniu technologicznym. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł doświadczyć niesamowitych i niepowtarzalnych wrażeń. Nasza oferta, powiększa się z każdym miesiącem, posiadamy produkty na każdą kieszeń, z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Każdy może bawić się gadżetami B - Series bez względu na płeć czy orientację seksualną. Można bawić się nimi solo, ale można też bez skrępowania zapraszać do zabawy ukochaną osobę i razem eksplorować magiczną erotyczną sferę.

W trosce o nasze zdrowie, do ich produkcji wykorzystano najlepszej jakości materiały, nieuczulające, wolne od ftalanów, łatwe do utrzymania w czystości. Produkty są zgodne z europejską normą dla bezpieczeństwa zabawek - EN71:Art3.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje pragnienia stały się rzeczywistością.

https://boysoftoys.pl/usr/881_pherluxe.jpg

https://boysoftoys.pl/usr/926_neutral_boys_of_toys.jpg

https://boysoftoys.pl/usr/947_22-masazery.jpg

https://boysoftoys.pl/usr/944_59-lalki.jpg